Logo Loading

Rreth nesh

Gremi Ice Cream Lounge Bar

I hapur enkas për të sjellë cilesinë dhe natyralitetin.

Ekskluziviteti i Gremi Ice Cream Lounge Bar, është Akullorja Artizanale Italiane.

Cfarë e bën akulloren artizanale të vecantë!
– më e shëndetshme
– më kremoze
– pa ngjyrues
– pa konservues
– pa yndyrna të hidrogjenizuara
– 100 % natyrale

Ne krijojmë shije dhe ju dhurojmë kënaqesi!

Menuja e Akulloreve

Impenjohemi çdo ditë t'ju dhurojmë shumëllojshmeri shijesh, aromash dhe freski të paharrueshme.

straciatella

Stracciatella


amarena

Amarena


oreo

Oreo


youghurt

Yogurt


cookies

Cookies


cioccolato latte

Cioccolato latte


gremi special

Gremi Special


nutella

Nutella


limone

Limone


banana

Banana


crema all caramello

Crema all caramello


crema all caramello salato

Crema all caramello salato


fragola

Fragola


fior di bosco

Fior di bosco


nocciola

Nocciola


chiocolate fondente

Cioccolato fondente


shije vaniglie

Vaniglia


pistacchio

Pistacchio


Shijet e sugjeruara për dietikët dhe diabetikët.

shije vaniglie

Vaniglia


pistacchio

Pistacchio


nocciola

Nocciola


chiocolate fondente

Cioccolato fondente


Çmimi për për të gjitha shijet është

1600 Lekë / kg

This Week Offers

We offer something different to local and foreign patrons and ensure you enjoy a memorable food experience every time.

Shijoni një akullore të vërtetë artizanale Italiane

pulse
call-tel