Logo Loading

Eksploroni shijen e produkteve elitare në Gremi Ice Cream Lounge Bar

Në zemër të kryeqytetit, në një prej rrugëve më të frekuentuara do të gjeni Gremi Ice Cream Lounge Bar.
Në një oaz të bukur shumëngjyrësh, do të mund të zgjoni shqisat tuaja nga aroma e vërtetë e  kafesë dhe shija e parezistueshme e ëmbëlsirave, biskotave si dhe në mbrëmje të dëfrehesh në Lounge, shoqëruar nga koktailet tona.

Ne krijojmë shije dhe ju dhurojmë kënaqësi!

Menuja e ëmbëlsirave

Impenjohemi çdo ditë t'ju dhurojmë shumëllojshmeri shijesh të paharrueshme.

snickers
tiramisu
ferrero
crostata
Raffaello
black-forest

Menuja e biskotave

Ëmbëlsia delikate e biskotave me një shije unike vetëm në Gremi Ice Cream Lounge Bar.
Provoni kënaqësinë që të fal shija e pakrahasueshme e biskotave dhe do të befasoheni nga kombinimi perfekt i ingredientëve të përzgjedhur me shumë kujdes!

b-americano
b-arra
b-kanelle
b-arre-kokosi

This Week Offers

We offer something different to local and foreign patrons and ensure you enjoy a memorable food experience every time.

pulse
call-tel